FCI Levadia alistas Maardu Linnameeskonna 6:1

Premium Liiga XVIII voorus alistas FCI Levadia võõral väljakul Maardu Linnameeskonna 6:1 ning tõusis vähemalt üheks päevaks tabeliliidriks.

FCI Levadia otsustas kohtumise saatuse kiirelt – üheksandal minutil viis külalised juhtima Rasmus Peetson ning 23. minutil suurendas nende edu Joao Morelli. Avapoolajal lõi Levadia veel ühe värava, kui Kirill Nesterov oli täpne 39. minutil.

Minut pärast Morelli teist väravat 59. minutil lõi Maardu ühe tagasi, tabamuse autoriks oli Vadim Šalabai. Omakorda vaid minuti võrra hiljem kirjutas Morelli oma kübaratrikiga tabloole seisuks 5:1. Külalismeeskond ei olnud sellega veel lõpetanud, sest Artjom Komlov lõi 86. minutil nende kuuenda värava.

FCI Levadia tõusis võiduga vähemalt üheks päevaks tabeliliidriks, mängu vähem pidanud Florast ollakse ees ühe silmaga. Flora võõrustab pühapäeval Paidet. Viimati juhtis Levadia liigat kuuenda vooru järel aprilli keskel.