FCI Levadia kaotas FC Florale 1:2

Premium Liiga VIII voorus kaotas FCI Levadia Tallinna derbis FC Florale tulemusega 1:2 ning lubas konkurendil tõusta liigatabelis ainuliidriks. Mängu jälgisid 953 peealtvaatajat, mis on ühtlasi käimasoleval hooajal Premium Liiga publikurekord.

Vlasiy Sinyavskiy viis FC Flora 12. minutil juhtima. FCI Levadia suutis seisu viigistada 67. minutil, kui kaks minutit pärast vahetusmeeste pingilt mängu sekkumist sahistas võrku Mark Oliver Roosnupp.

Vaid loetud minutid hiljem oli initsiatiivi haaranud Levadial ka suurepärane võimalus juhtima minna, kuid Joao Morelli ei suutnud realiseerida penaltit.

FC Flora lõi võiduvärava 82. minutil kui nurgalöögist skooris Erik Sorga.

FC Flora jätkab kaotuseta, olles võitnud kõik kaheksa seni peetud Meistriliiga mängu. 24 silma kogunud Flora edestab teisel kohal paiknevat Levadiat kolme silmaga.

Tabeliseis: 1. FC Flora (24 punkti), 2. FCI Levadia (21), 3. Paide Linnameeskond (14), 4. JK Narva Trans (12), 5. Nõmme Kalju (12), 6. FC Kuressaare (12), 7. Tartu JK Tammeka (7), 8. Viljandi JK Tulevik (5), 9. Maardu Linnameeskond (5), 10. JK Tallinna Kalev (4)