FCI Levadia jõudis karikavõistlustel poolfinaali

Evald Tipneri karikavõistlustel selgusid poolfinalistid. Kolmapäevaõhtustes veerandfinaalides tuli Tallinna FCI Levadia võõrsil Paide Linnameeskonna vastu välja kaotusseisust ja võitis kohtumise lisaajal 4:1.

Premium Liiga esikolmikusse kuuluvad Paide ja Levadia pakkus tõelise vaatemängu. Kui nädalavahetusel jäi Paide nimekale vastasele kodus liigas 0:2 alla, siis täna haarati avapoolajal juhtohjad. Korra tabas pall ka külaliste posti, kuid väravani jõuti 25. minutil, mil karistuslöögist oli täpne Martin Kase.

Levadial õnnestus mäng viia lisaajale tänu Gando Biala 86. minuti tabamusele ning lisaajal lõid külalised Paide võrku kolm vastuseta palli. Levadia läks täna esmakordselt juhtima 93. minutil, kui täpne oli Joao Morelli. 112. minutil kahekordistas külaliste eduseisu Mark Oliver Roosnupp ja minut hiljem vormistas lõppskoori 4:1 Gando Biala.