FCI Levadia alistas FK Chertanovo 3:2, protokolli kanti tehniline kaotus

FCI Levadia lõpetas Olimp-FNL karikaturniiri Küprosel 3:2 võiduga Moskva FK Chertanovo üle. Väravad lõid esimesel poolajal Ihor Zhurakhovskyi, Joao Morelli ja Marko Lipp.

Kohtunik eemaldas avapoolajal väljakult Kirill Nesterovi ja Yurii Tkachuki. Mängu vaheajal võttis FCI Levadia vastu otsuse üheksakesi mängu mitte jätkata. Osapoolte kokkuleppel märgiti protokolli FK Chertanovo tehniline võit tulemusega 3:0, teisel poolajal jätkas FCI Levadia kohtumist 11 mehega. Nii lõpetas FCI Levadia Olimp-FNL karikaturniiri kokkuvõttes 14. kohaga.

“Esimesel poolajal oli kohtuniku tegevus ebaprofessionaalne. Vaheajal otsustasime, et me ei riski oma mängijate võimalike vigastustega ning loobusime üheksakesi kohtumist jätkamast. Leppisime turniiri korraldajatega kokku, et protokolli ja tabelisse läheb kirja meie tehniline kaotus, kuid mäng jätkub kontrollkohtumise vormis ning me jätkame 11 mängijaga,” kommenteeris FCI Levadia spordidrektor Sergei Pareiko.

FCI Levadia: Sergei Lepmets, Maksim Podholjuzin, Marko Lipp, Igor Osipov, Dmitri Kruglov, Ihor Zhurakhovskyi, Yurii Tkatchuk (46. Marek Kaljumäe), Kirill Nesterov (46. Aime Gando), Joao Morelli (65. Nikita Andrejev), Mark Oliver Roosnupp, Yevhen Budnik.