FCI Levadia kaotas Moskva Spartaki duublile 0:1

FCI Levadia kaotas Küprosel toimuval FNL Cupi teises mängus Moskva Spartaki duublile tulemusega 0:1.

FCI Levadia jäi 36. minutil vähemusse kui kaitsja Marko Lipp tabas rünnakul standardolukorras jalaga Spartaki väravavahi pead ja pidi teise kollase kaardiga väljakult lahkuma.

74. minutil lõi Dmitri Markitessov mängu ainsa värava ja tagas Spartaki duublile 1:0 võidu.

FCI Levadial on Küprosel peetud kahest mängust kirjas võit Kurski Avangardi üle ja üks kaotus Spartaki duublile. Reede õhtul ootab  viimane alagrupikohtumine Voroneži Fakeliga, kes kaotas Avangardile 0:2 ja Spartaki duublile 0:4.

FCI Levadia – Moskva Spartak II 0:1 (0:0)