FCI Levadia alistas võõrsil JK Narva Transi 2:1

Premium Liiga XXXV vooru kohtumises alistas FCI Levadia võõrsil Narva Transi 2:1 ning püsib kullaheitluses.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel asus külalismeeskond Levadia juhtima 48. minutil, kui Mark Oliver Roosnupp sai Transi kaitseliinis valitsenud segaduse järel vasakult äärelt tsenderdada ja palli lükkas peaga väravasse Roman Debelko.

70. minutil oli Roosnupp juba ise see, kes Levadia kahe väravaga juhtima viis. Kolm minutit enne lõpuvilet vähendas Viktor Plotnikovi pealöök kodumeeskonna kaotusseisu minimaalseks, kuid viigiväravani Trans allesjäänud aja jooksul ei jõudnud.

Levadial on viimase vooru eel 81 punkti ja säilitas õrna võimaluse meistriks tulla, sest nii Nõmme Kalju kui Flora on kogunud 83 punkti. Trans on 61 punktiga juba varem kindlustanud neljanda koha.