FCI Levadia U21 alistas Nõmme Kalju duubli 3:2

Esiliiga XXXIII vooru Soccernet.ee telemängus kohtusid Maarjamäel Tallinna FCI Levadia U21 ja Nõmme Kalju FC U21 meeskonnad – 3:2 võidu võttis Levadia.

Tänane kohtumine ei olnud Kalju jaoks muud kui põhimõtteline lahing linnarivaali vastu, sest järgmiseks hooajaks langetakse Esiliiga B-sse, ning esimesel veerandtunnil avaldus seis tabelis ka platsil – Alan Mones lõi kaks sisuliselt identset väravat.

Siis pöördus stsenaarium aga ümber. Daniil Petrunin niitis maha kaitsjate selja taha pääsenud Alex Matthias Tamme ja jättis Levadia vähemusse, järgnenud karistuslöögi virutas Tamm ise võrku.

Levadia suutis kümnekesi edu siiski hoida ja kui Devid Lehter 75. minutil tabloole 3:1 lõi, tundus mäng tehtud. Vaid mõni minut hiljem vähendas Peeter Klein aga vahe uuesti minimaalseks ja siis jättis Mark Edur Levadia juba üheksakesi, kuid väga ohtlikuks Kalju viimasel kümnel minutil ei saanud.

18. oktoobril kell 19.00 Maarjamäe staadionil

Tallinna FCI Levadia U21 – Nõmme Kalju FC U21 3:2 (2:1)
9., 14. Alan Mones, 75. Devid Lehter – 24. Alex Matthias Tamm, 79. Peeter Klein

Hoiatused: 73. Mark Edur, 87. Andrei Grigorjev – 48. Jevgeni Demidov, 50. Kristo Rämson, 90+3. Kristjan Kurim
Eemaldamine: 23. Daniil Petrunin, 81. Mark Edur
Mänguolud
: +11, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 27
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Rein Väin
Neljas kohtunik: Revo Sirel

Levadia U21: Armands Aparins, Mark Edur, Andrei Grigorjev, Moorits Veering, Martin FCI Käos, Vladimir Malinin, Daniil Petrunin, Jevgeni Gurtšioglujants, Anton Krutogolov, Alan Mones (80. Karl-Hendrik Freiberg), Erik Utgof (72. Devid Lehter).

Kalju U21: Henri Perk, Kristo Rämson, Kenner Talisainen, Kristjan Kurim, Hubert Hakk (27. Kirill Šustov), Jevgeni Demidov, Marcus Suurväli, Frank Kenneth Liblikmann, Vladislav Zanfirov, Alex Matthias Tamm (46. Peeter Klein), Ruslan Kolesnikov (89. Kristen Viikmäe).