FCI Levadia alistas Paide Linnameeskonna 4:1

Premium Liiga XXX voorus teenis Tallinna FCI Levadia viienda järjestikuse võidu kui võõrsil alistati Paide Linnameeskond 4:1.

FCI Levadia otsustas kohtumise saatuse juba avapoolajal, mil löödi kolm väravat. 16. minutil oli täpne Muamer Svraka, 27. minutil lõi värava Gando ja 37. minutil oli täpne Mark Oliver Roosnupp. Teisel poolajal hoolitses FCI Levadia ainsa tabamuse eest 81. minutil Maksim Podholjuzin. Paide ainsa värava lõi mängu 90. minutil Kristofer Piht.

Võit tõstis FCI Levadia hetkel Premium Liiga tabelis teisele kohale. 68 punkti kogunud Levadia edu kaks mängu vähem pidanud FC Flora ees on kaks punkti. Paide Linnameeskond jätkab tabelis kuuendal kohal, olles kogunud 39 punkti.

Tabeliliider Nõmme Kalju kohtub kell 16 algavas kohtumises Viljandi Tulevikuga. FC Flora peab oma 30. vooru kohtumise homme, kui vastakuti minnakse Tallinna Kaleviga.