FCI Levadia sõidab külla Paide Linnameeskonnale

Premium Liiga laupäev algab Järvamaal kui Paide Linnameeskond võõrustab tabeli esimese poole lahingus Tallinna FCI Levadiat. Mängu näitab otseülekandes Soccernet.ee

Mõlemad meeskonnad said nädala keskel üheväravalise võidu Evald Tipneri karikavõistlustel, kui lunastati pääsmed veerandfinaalidesse. Paide suutis kodus 2:1 alistada Tallinna JK Legioni (ELB), kui olude sunnil oli Paide väravasuul väljakumängija Märten Pajunurm! Levadia oli samal ajal A. Le Coq Arenal 2:1 parem igipõlisest rivaalist FC Florast. FCI Levadia võiduvärava lõi 87. minutil karistuslöögist Yurii Tkachuk.

Liigas on Paide kindlalt kaotanud kaks mängu järjest kui FC Florale jäädi võõrsil alla 2:7 ja kodus Narva Transile 2:5. Tabelis ollakse vooru eel viiendal kohal ja enne Narva reedeõhtust mängu jäädakse viiendana Transist maha 13 punktiga. Tartu Tammekat edestatakse ühe punktiga.

FCI Levadia on tabelis kolmandal kohal, mängu vähem pidanud FC Flora edu nende ees on kõigest ühepunktiline, kuid Nõmme Kaljust lahutab Levadiat kaheksa punkti. Levadia on võitnud viimased neli Premium liiga kohtumist ja löönud neis keskmiselt neli väravat.

Kaartide tõttu jääb mängust eemale Levadia poolkaitsja Rasmus Peetson.

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogic: „Peame jätkama oma stabiilselt heade esituste jada. Vajame kindlasti võitu püsimaks meistritiitli konkurentsis.”

Kaitsja Igor Dudarev (pildil): „Ees ootab mäng võõrsil. Peame mängima nagu tulevased meistrid, võitma mängu ning Nõmme Kalju liigatabelis kinni püüdma. Võit karikasarjas FC Flora üle andis meile palju enesekindlust juurde.”

Mängu kohtunik on Juri Frischer, keda abistavad Silver Kõiv ja Neeme Neemlaid. Neljas kohtunik on Kristo Külljastinen.