FCI Levadia alistas Viljandis JK Tuleviku 4:0

Premium Liiga XXVII voorus alistas FCI Levadia Viljandi linnastaadionil JK Tuleviku tulemusega 4:0.

FCI Levadia asus kohtumist juhtima juba seitsmendal minutil kui täpne oli Roman Debelko. Ukraina leegionär suurendas FCI Levadia eduseisu teise poolaja kolmandal minutil, sisuliselt juba järgmisel rünnakul tegi Igor Žurahhovski tabamus seisuks 3:0.

Kümme minutit enne kohtumise lõppu saadeti teise kollase kaardi tõttu varajase duši alla Cam Felek, aga matši esimesel üleminutil sahistas Tallinna klubi Muamer Svraka läbi taas Viljandi võrku.

Levadial on 27 vooru järel kolmandana 59 punkti, teisel kohal olevast Florast jäädakse maha ühe silmaga. Viljandil on 17 punkti ja see annab neile kaheksanda koha.