FCI Levadia alistas Kadriorus JK Tallinna Kalevi 3:2

Premium Liiga 26. voorus alistas FCI Levadia Kadriorus Tallinna Kalevi 3:2.

Kodumeeskond asus kohtumist juhtima 12. minutil kui täpne oli Cem Felek. Kalev viigistas kolm minutit hiljem Steve Kingue värava läbi, aga 36. minutil viis Roman Debelko pealöök FCI Levadia taas ette. Avapoolaja kolmandal üleminutil lõi Felek oma teise ning FCI Levadia kolmanda värava.

Kalev jõudis veel ühe värava kaugusele, kui Andre Järva tegi suurepärase soolojooksu järel 54. minutil külalismeeskonna poolelt vaadates seisuks 2:3. Viimastel minutitel otsiti viigitabamustki, aga FCI Levadia jättis kolm punkti siiski Kadrioru staadionile.

26 mängu pidanud Levadial on kolmandana koos 56 punkti, ühe mängu vähem mänginud Kaljul on liidrina 63 ja kaks mängu vähem pidanud Floral teisena 58 silma. Kalev on 22 punktiga kinni seitsmendas kohas.