FCI Levadia U21 kaotas FC Flora duublile 1:3

Esiliiga XXI voorus kaotas FCI Levadia U21 Maarjamäel FC Flora duublile tulemusega 1:3. FCI Levadia värava lõi Erik Utgof.

FC Flora U21 läks Maarjamäel Otto-Robert Lipu väravast 34. minutil juhtima, kuid Erik Utgof viigistas juba minut hiljem seisu. Enne puhkepausi lõi aga Lipp veel teisegi ning lõppseisu vormistas 73. minutil Mark Anders Lepik. Levadia lõpetas mängu ka vähemuses kui Vladimir Malinin 90. minutil teise kollase kaardi sai.

Tallinna FCI Levadia U21 – Tallinna FC Flora U21 1:3 (1:2)
35. Erik Utgof – 34., 40. Otto-Robert Lipp, 73. Mark Anders Lepik

Hoiatused: 63. Mark Edur, 76., 90. Vladimir Malinin, 90. Jevgeni Gurtšioglujants, 90+2. Karl Rudolf Õigus – 52. Michael Schjönning-Larsen, 72. Ralf-Sander Suvinõmm
Eemaldamine: 90. Vladimir Malinin
Mänguolud: +31, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras