FC Flora ja FCI Levadia tegid haarava 2:2 viigi

Premium Liigas tegid kaks suurklubi Tallinna FC Flora ja Tallinna FCI Levadia dramaatilise 2:2 viigi. Pooled väravad löödi kohtumise üleminutitel.

Roman Debelko viis A. Le Coq Arenal peetud kohtumises Levadia 19. minutil juhtima, aga esimese poolaja viimasel minutil õnnestus Rauno Allikul viigistada.

Kohtumise esimesel üleminutil lõi Gert Kams karistuslöögist seisuks 2:1 Florale, aga õnn kodumeeskonna õuele siiski ei jäänud. Mängu viiendal üleminutil õnnestus Igor Dudarevil värava ette jäänud lahtine palli Flora puuri läkitada.

Liiga liider Nõmme Kalju piirdus võõrsil Tallinna Kalevi vastu üllatuslikult 2:2 viigiga.

Tabeliseis 15. vooru järel: 1. Nõmme Kalju FC 35 punkti, 2. Tallinna FCI Levadia 34, 3. Tallinna FC Flora 33, 4. JK Narva Trans 29, 5. Tartu JK Tammeka 22, 6. Paide Linnameeskond 14, 7. Viljandi JK Tulevik 12, 8. JK Tallinna Kalev 11, 9. FC Kuressaare 10, 10. Pärnu JK Vaprus 7.