FCI Levadia alistas Kadriorus Tartu JK Tammeka 3:1

Premium Liiga XI voorus alistas Tallinna FCI Levadia Kadrioru staadionil peetud kodumängus Tartu Tammeka 3:1 ning kerkis tabelis liidriks.

Päeva liigatabeli teisel kohal alustanud FCI Levadia asus kohtumist juhtima juba mängu seitsmendal minutil, kui Jevgeni Harini tsenderduse vormistas peaga enda hooaja kuuendaks väravaks Muamer Svraka. Võõrustajad said eduseisus olla aga ainult minuti, sest Tristan Koskor lõi oma hooaja kaheksanda tabamusega seisuks 1:1.

Vaheajale mindi FCI Levadia 2:1 juhtseisul – 45. minutil sai JK Tammeka karistusala joonel löögile Juri Tkatšuk, kes palli vasakusse alla nurka saatis.

FCI Levadia suurendas Tammeka vastu eduseisu 79. minutil, kui ukrainlane Roman Debelko lõi 278 pealtvaataja ees ilusa osava tehnilise soorituse järel karistusala joonelt seisuks 3:1.

Võiduga tõusis FCI Levadia liigatabelis 26 punktiga taas esimeseks, edestades teisel kohal asuvat Nõmme Kaljut parema väravate vahega.

19 punkti kogunud Tartu Tammeka asub neljandal tabelireal, jäädes kolmandal kohal asuvast Florast kolme silma kaugusele.

Teisipäeval kell 16:00 kohtub FCI Levadia võõrsil JK Narva Transiga.