FCI Levadia alistas Tallinna derbis FC Flora 2:1

Premium liiga laupäevases keskses kohtumises alistas  FCI Levadia Sportland Arenal FC Flora 2:1.

37. minutil viis FCI Levadia ette Nikita Andrejev, kelle ilus löök karistusala nurgast osutus Flora väravavahi Mait Toomi jaoks püüdmatuks. Teise poolaja viiendal minutil viigistas penaltipunktilt seisu Zakaria Beglarišvili.

FCI Levadia võiduvärava lõi 61. minutil Muamer Svraka, kes suunas väravasse Markus Jürgensoni tsenderduse.

FCI Levadia ning Nõmme Kalju jätkavad kaheksa mängitud kohtumise järel 20 punktiga tabeli tipus, Floral on kolmandana 16 silma, sama palju punkte on ka neljandal kohal oleval Tartu Tammekal.