FCI Levadia ja Nõmme Kalju viigistasid 2:2

Premium Liiga VII voorus tegid FCI Levadia ja Nõmme Kalju Sportland Arenal 2:2 viigi. FCI Levadia tõid 0:2 kaotusseisust välja Nikita Andreevi ja Gando tabamused.

Avapoolajal jõudis ainsana sihile Nõmme Kalju, kui brasiillasest ründaja Liliu realiseeris 35. minutil penalti. Teisel poolajal suurendas Kalju eduseisu Rimo Hunt, kes lükkas väravaaluse sagina järel palli võrku 59. minutil.

74. minutil kontrollis Nikita Andrejev Kalju karistusalas oskuslikult palli ja vähendas kodumeeskonna rollis oleva Levadia kaotusseisu 1:2-le. Kuus minutit hiljem tõstis vahetusest mängu sekkunud Gando Biala palli kauni puutega üle Kalju kaitsja, kavaldades nõnda üle ka Vitali Teleši ning tõi tabloole viiginumbrid.

4. aprillil kell 19.30 Sportland Arenal

Tallinna FCI Levadia – Nõmme Kalju FC  2:2 (0:1)
74. Nikita Andrejev, 80. Gando – 35. pen. Liliu, 59. Rimo Hunt

Väravasöödud: 74. Jevgeni Harin, 80. Muamer Svraka – 35. x, 59. Maximiliano Ugge
Hoiatused: 43. Igor Morozov, 56. Roman Debelko, 77. Markus Jürgenson – 56. Trevor Elhi, 90. Deniss Tjapkin
Mänguolud: +4, vihmane ilm; kunstmuru heas seisukorras