FCI Levadia purustas Viljandis JK Tuleviku 7:0

Premium Liiga V voorus alistas FCI Levadia võõrsil Viljandi Tuleviku koguni 7:0.

FCI Levadia asus kohtumist juhtima 42. minutil, kui Nikita Andrejev lükkas viiekasti joonelt peaga väravasse Dmitri Kruglovi tsenderduse. Seitse minutit pärast teise poolaja algust suurendas külalismeeskonna eduseisu Roman Debelko.

Kohtumise 56. minutil viis Igor Morozovi täpne penalti Levadia 3:0 juhtima, viis minutit hiljem tegi 17-aastase Arlet Hundi omavärav Tuleviku poolt vaadates seisuks juba 0:4. 69. minutil oli Levadia poolelt täpne Muamer Sravka, 84. minutil Kirill Nesterov ning kohtumise esimesel üleminutil Mark Oliver Roosnupp.

Võiduga tõusis Levadia ühtlasi Premium liiga liidriks, sest kuigi küme punkti on kogunud ka Narva Trans, on pealinnaklubi väravate vahe 15:1 Transi 10:3 vastu.

Viljandi JK Tulevik – Tallinna FCI Levadia 0:7 (0:1)
42. Nikita Andrejev, 52. Roman Debelko, 56. pen. Igor Morozov, 61. ov. Arlet Hunt, 69. Muamer Svraka, 84. Kirill Nesterov, 90+1. Mark Oliver Roosnupp

Väravasöödud: 42., 52. Dmitri Kruglov, 56., 61. x, 69. Roman Debelko, 84. Gando, 90+1. Kirill Nesterov
Hoiatused: 15. Martin Allik, 45+1. Rainer Peips, 54. Arlet Hunt, 71. Kristen Kähr – 24. Maksim Podholjuzin, 57. Igor Morozov, 58. Muamer Svraka
Mänguolud: -3, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.