FCI Levadia U21 viigistas FK Jelgavaga 2:2

FCI Levadia U21 viigistas täna Punase tänava jalgpallihallis peetud kontrollkohtumises Läti kõrgliigaklubiga FK Jelgava 2:2.

FCI Levadia U21 oli avapoolaja järel 0:2 kaotusseisus, ent jõudis teisel poolajal tänu Artjom Ostrovski ja Marek Kovbenja väravatele viigini.

“Avapoolajal domineerisime mängu, kuid mingil põhjusel lõpplahendusteni ei jõudnud ning jäime kaotusseisu. Teisel poolajal domineerisid rohkem külalised, ent meil õnnestus väga teravatest vasturünnakutest viigini jõuda. Kogu meeskond tegi hea esituse, jäin mänguga rahule,” ütles FCI Levadia U21 peatreener Vladimir Vassiljev.

FCI Levadia U21 koosseis I poolajal (paremalt): Kristjan Tamme – Artjom Volkov, Moorits Veering, Alex Roosalu, Mark Edur – Timur Bulavkin, Rasmus Peetson – Karl Rudolf Õigus, Cristofer Kuusma, Artjom Ostrovski – Erik Utgof.

FCI Levadia U21 koosseis II poolajal (paremalt): Bruno Aleksander Domingues (Armands Aparins) – Artur Holodov, Raido Kannel, Moorits Veering, Andrei Grigorjev – Artjom Volkov, Alan Mones – Markus Vaherna, Devid Lehter, Artjom Ostrovski – Marek Kovbenja.