FC Levadia U21 alistas FCI Tallinna duubli 5:2

Esiliiga XXIX voorus alistas FC Levadia U21 Punase tänava väljakul FCI Tallinna duubli tulemusega 5:2, tulles välja 0:2 kaotusseisust.

Juba 20. minutiks juhtisid väljakuperemehed Nikita Grankini ja Alan Monesi väravatest 2:0, veidi enne poolaja lõppu lõi Marek Šatov ühe värava tagasi. Teine poolaeg kuulus juba täielikult FC Levadiale ning 68. minutiks särasid tablool lõppnumbrid 5:2. Devid Lehter lõi kaks ning Robert Lepik ja Jevgeni Gurtšioglujants ühe värava.

Võiduga kindlustas FC Levadia U21 tabelis kuuendat kohta, edestades ühe mängu enam pidanud FCI Tallinna duublit kolme punktiga. Viiendal kohal olev FC Kuressaare jääb juba 10 punkti kaugusele.

Pühapäeval, 17. septembril kell 16:00 kohtub FC Levadia U21 Tartu Tamme staadionil JK Welcoga.