FC Levadia viigistas võõrsil Nõmme Kaljuga 1:1

Nõmme Kalju ja FC Levadia leppisid Hiiu staadionil toimunud Premium Liiga vastasseisus 1:1 viiki.

932 pealtvaataja ees toimunud kohtumises pidi väravaid ootama 89 minutit, enne, kui Levadia kamerunlasest keskkaitsja Tabi Manga saatis palli peaga karistuslöögiolukorrast Vitali Teleši selja taha.

Neli minutit hiljem suutis Kalju aga sarnasest olukorrast kohtumise viigistada, kui Igor Subbotin suutis väravaaluses saginas palli võrku lüüa.

“Lõime oma värava ära ja üritasime kaitses kindlalt seista, aga tavaliselt läheb nii, et see sats, kes jääb taha, hakkab rohkem üritama ja neil oli õnne, nagu meilgi – nii see läks,” võttis Levadia mängija Kaspar Mutso kohtumise lõpu kokku.”

FC Levadia ja Nõmme Kalju viik tähendab seda, et 27 mängu pidanud Flora (70 punkti) eduseis on ühe mängu enam mänginud FC Levadia ja Kalju ees vastavalt kuus ja üheksa silma.