FC Levadia kaotas FCI Tallinnale 1:2

Premium Liiga XXIII voorus kaotas FC Levadia võõrsil FCI Tallinnale 1:2.

Avapoolaja võitis FCI Jevgeni Harini ja Aleksandr Kulinitši väravatest 2:0, teisel poolajal lõi Nikita Andrejev ühe värava tagasi. 79. minutil jäi FCI Andrei Kalimullini eemaldamise järel väljakule kümnekesi, kuid FC Levadia viigiväravani ei jõudnud.

“Me ei saanud taas ennast alguses käima,” ütles FC Levadia peatreener Igor Prins ETV-le. “See polnud esimene kord, kui meiega nii on läinud.”

“Kohtumisi on palju ja me ei saa kogu hooaega 11 mehega mängida,” tõdes Prins. “Esimesel poolajal olime tuimad ja lasime endale väravaid lüüa. Pall jäi keskväljale seisma ning seetõttu oli meil ees vähem käike.”

Teisipäeval kohtub FC Levadia Tartus JK Tammekaga.

FCI Tallinn – Tallinna FC Levadia 2:1 (2:0)