FC Flora ja FC Levadia tegid Tallinna derbis 3:3 viigi

Reede õhtul kohtusid Lilleküla staadionil koduse Premium Liiga kaks parimat meeskonda FC Flora ning FC Levadia. Pingeline matš lõppes 3:3 viigiga.

Zakaria Beglarišvili viis FC Flora juba neljandal minutil juhtima, kuid FC Levadia vastas grusiini tabamusele avapoolajal kolme väravaga – esmalt viigistas Rimo Hunt 19. minutil seisu, seejärel olid täpsed Joao Morelli 33. ning Nikita Andrejev 43. minutil.

Teisel poolajal suutis kodumeeskond FC Flora aga mängu tagasi tulla, kui 61. minutil vähendas Madis Vihmanni hooaja kuues tabamus kaotusseisu üheväravaliseks ning Rauno Sappineni värav 87. minutil tõi tabloole 3:3 viigi, millega kohtumine ka lõppes.

FC Flora ja FC Levadia mängisid sellel hooajal viiki juba kolmandat korda ning ühtlasi pole kumbki meeskond Premium Liigas veel kaotusekibedust maitsnud.