Eesti koondis alistas Horvaatia 3:0

Eesti koondis alistas A. Le Coq Arenal toimunud maavõistluses kindlalt Horvaatia. Kohtumine lõppes eestlaste 3:0 võiduga.

Eesti suutis nimekat vastast üllatada juba avaminutil, kui Siim Luts kodumeeskonna 1:0 juhtima viis. Kuigi avapoolaja lõpus oli Eestil võimalus eduseis kahekordistada, siis poolaja viimasel sekundil päästis Eesti halvimast Mihkel Aksalu suurepärane tõrje.

1:0 seis püsis tablool 81. minutini, mil lühikese ajaga lõi Eesti veel kaks väravat. Esmalt oli 81. minutil täpne Konstantin Vassiljev, kolm minutit hiljem lõi lõppseisuks 3:0 Sergei Zenjov. Mõlemad väravalööjad olid veidi varem sekkunud mängu vahetusest.

Järgmisena ootab Eestit ees MM-valikmäng kodus Belgiaga, mis toimub A. Le Coq Arenal 9. juunil. Kolm päeva hiljem peab Eesti maavõistluse võõrsil Lätiga.