FC Levadia naiskond kaotas Superkarika finaalis Pärnu JK-le 0:9

Sportland Arenal toimunud naiste Superkarikafinaalist väljus võitjana Pärnu Jalgpalliklubi naiskond, kelle jaoks oli tegemist seitsmenda järjestikuse Superkarika võiduga.

Finaalis alistati kevadine karikavõitja Tallinna FC Levadia 9:0. Pärnu alustas kohtumist tugevalt ning asus juba 10. minutil tänu Kairi Himaneni väravale juhtima. Kolm minutit hiljem oli täpne Anete Paulus ning esimese poolaja väravate eest hoolitses veel Liivi Sõrmus, kes saatis vastaste võrku veel kaks palli – poolajapausile mindi seega Pärnu 4:0 eduseisul.

Teise kolmveerandtunni jooksul said Pärnu poolelt jala valgeks ka Anastassia Morkovkina, Kristina Bannikova, Ulrika Tülp ja kahel korral Merily Toom.

FC Levadia koosseis: Eliise Poopuu, Angelina Jegorova, Kadre Päri, Alina Terebunskaja (72. Rebecca Pärtel), Birjo Rasmussen, Mari Abel, Anastasia Dodeltseva, Naidä Imanova, Lika Panova (80. Karina Vazikka), Killu Raja (53. Viktorija Draguntseva), Vlada Kubassova.