FC Levadia U21 alustas Esiliigat Maardus 3:2 võiduga

FC Levadia U21 alustas Esiliiga hooaega Maardus 3:2 võiduga Maardu Linnameeskonna üle.

10. minutil viis Svjatoslav Jakovlev FC Levadia duubelmeeskonna mängu juhtima, 35. minutil seadis hetk varem väljakule tulnud FC Levadia kasvandik Rain Aasmäe jalule viiginumbrid.

Järgneva nelja minuti jooksul muutus skoor veel kaks korda – 37.minutil lõi Robert Lepik 2:1, kuid peatselt Deniss Kovtun viigistas.

FC Levadia U21 võiduvärava sepistas 72. minutil vahetusmees Valeri Šabanov.

“Olen rahul, et alustasime hooaega võidukalt,” ütles FC Levadia U21 peatreener Vladimir Vassiljev kohtumise järel. “Võinuksime taga nulli hoida, lasksime endale lüüa kaks lihtsat väravat. Kokkuvõttes said kõik mängijad väljakul oma ülesannetega hakkama.”

FC Levadia U21: Vladislav Tsvetkov – Martin Käos, Jevgeni Gurtšioglujants, Sergei Paništšev, Daniil Sheviakov – William Opoku Asiedu, Alex Roosalu (60. Jesper Juha), Svjatoslav Jakovlev  – Markus Lokk (65. Mark Edur), Robert Lepik, Mart Paul Preiman (46. Valeri Šabanov).

Järgmisel pühapäeval, 12. märtsil kell 13:00 võõrustab FC Levadia U21 Maarjamäe kunstmurul Esiliiga uustulnukat FC Elva.

FOTOL: Avavärava autor Svjatoslav Jakovlev

Foto autor: Jana Pipar (EJL)