FC Levadia viigistas Premium Liiga avavoorus FC Floraga 1:1

FC Levadia viigistas Premium Liiga avavoorus FC Floraga 1:1.

FC Levadia läks 17. minutil Rimo Hundi väravast juhtima, 33. minutil Rauno Sappinen viigistas.

“Esimese mängu kohta kindlasti väga hea lahing.  Arvan, et seis oli õiglane. Oli neil võimalusi, oli meil võimalusi. Kord domineerisid nemad, kord meie. Täna oli tõesti võrdne mäng. Võib-olla jääb midagi kripeldama, aga 35 vooru minna veel, et ma praegu mingeid järeldusi ei teeks,” rääkis Rimo Hunt lõpuvile järel.

Täna oli kodumeeskondadest ainsana võidukas uustulnuk Viljandi Tulevik, kes alistas Sillamäe Kalevi 1:0. Nõmme Kalju sai võõrsil 6:2 jagu Pärnu Vaprusest ning Narva Trans 5:1 Paide Linnameeskonnast. Eile peetud hooaja avamängus oli Tartu Tammeka kodupubliku toel 2:0 üle tiitlikaitsjast FCI Tallinnast.

Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia  1:1 (1:1)