FC Levadia alistas EJL Taliturniiril FC Flora 3:1

FC Levadia tuli EJL Taliturniiri viimases kohtumises FC Flora vastu teisel poolajal kaotusseisust välja ja võitis 3:1. Kõikides FC Levadia väravates oli osaline kamerunlane Gando.

Esimesel kolmveerandtunnil väravaid ei löödud, aga kohe teise poolaja alguses sahistati kaks korda.

Flora läks 47. minutil juhtima, kui Svjatoslav Jakovlevi vasakult äärelt antud kõrge tsenderdus Priit Pikkeri võrgus maandus.

Vaid kolm minutit hiljem FC Levadia viigistas kui Gando vajutas karistusala joone juurest Pavel Marini lühikese söödu väravasse.

Gando sai nurgalöögi olukorras kirja oma teise tabamuse ning tegi eeltöö viimasele väravale, mille autoriks oli Mark Oliver Roosnupp.

FC Levadia kogus EJL Taliturniiril ühe võidu ja neli viiki. Enne Premium Liiga hooaja algust kohtub FC Levadia veel kontrollmängudes KuPS-i, Narva Transi ja HIFK-ga.

FC Levadia: Sergei Lepmets (46. Priit Pikker), Tabi Manga (46. Artjom Artjunin), Maksim Podholjuzin, Gando Biala, Igor Dudarev, Andreas Raudsepp, David Andronic (66. William Oboku Asiedu), Robert Taar (46. Martin Käos), Pavel Marin, Mark Oliver Roosnupp, Jevgeni Kobzar.