FC Levadia ja Paide Linnameeskond viigistasid 1:1

EJL Taliturniiri teise vooru kohtumises tegid FC Levadia ja Paide Linnameeskond Lilleküla jalgpallihallis 1:1 viigi.

Paide Linnameeskond läks 44. minutil Joosep Juha väravast kohtumist juhtima, 85. minutil seadis Artjom Artjunin karistuslöögist jalule viigi.

FC Levadia algkoosseis: Sergei Lepmets, Gando, Tabi, Igor Dudarev, Maksim Podholjuzin, Alex Roosalu, Mark Oliver Roosnupp, Pavel Marin, Joao Morelli Neto, Evgenii Kobzar, Rimo Hunt.

Teisel poolajal sekkusid vahetusest Priit Pikker, Artjom Artjunin, Martin Käos, Alger Džumadil, Raido Kannel, Marten Niilop ja Mart Paul Preiman.

Teisipäeval, 17. jaanuaril kell 19:15 kohtuvad Lilleküla jalgpallihallis EJL Taliturniiri kolmandas mängus FC Levadia ja Nõmme Kalju FC.