Eesti U19 koondis kaotas Kreekale 0:4

Eesti U19 koondis jäi Venemaal Peterburis toimuval Valentin Granatkini memoriaalil alagrupiturniiri teises voorus 0:4 alla Kreekale.

FC Levadia mängijatest kuulusid põhikoosseisu Marko Lipp ja Markus Vaherna, vahetusest sekkus Markus Lokk

Kreeka alustas mängu teravamalt ning esimese kümne minutiga suudeti mitu võimalust tekitada. Avavärav sündis 17. minutil, kui paremalt äärelt tulnud hea söödu lükkas lähilöögiga väravavõrku Marios Anastopoulos.

Kuigi Kreeka omas avapoolajal veel võimalusi, avanes ka Eestil šanss mänguseis viigistada. 34. minutil tabas Vsevolod Zassuhhin hästi palli otse õhust, kuid tema kauglöök läks napilt väravast siiski mööda.

Kreeka suutis eduseisu kahekordistada teise poolaja alguses, kui kontrarünnaku järel teeniti penalti, mille realiseeris Dimitrios Ntalakouras.

61. minutil tegid kreeklased hea kontrarünnaku, mille lõpetas täpse löögiga tagumisse nurka Anargyros Kampetsis. Kohtumise viimase värava lõi Kreeka viis minutit hiljem, kui hea söödu realiseeris lähilöögiga väravaks Athanasios Kostanasios.

Eesti on kahe mänguga teeninud ühe punkti, kui avavoorus teeniti 0:0 viik Bulgaariaga. Täna kohtub Bulgaaria Tadžikistaniga, kes alistas avavoorus Kreeka.

Eesti jaoks jätkub turniir neljapäeval Eesti aja järgi kell 11, kui meie vastaseks on Tadžikistan.