Eesti koondis kaotas Brüsselils Belgiale 1:8

Eesti jalgpallikoondis jäi pühapäeval Brüsselis toimunud EM-valikmängus alla Belgiale. Kodumeeskond võitis kohtumise tulemusega 8:1.

Belgia läks kohtumist 25 minutiga juhtima 3:0, kui täpsed olid Thomas Meunier, Dries Mertens ja Eden Hazard. 29. minutil lõi Eesti ühe tagasi, ilusa värava autoriks oli Henri Anier.

Teisel poolajal lõid belglased meie võrku veel viis vastuseta palli.

FC Levadia ääreründaja Pavel Marin tuli vahetusest väljakule 84. minutil.

Teistes meie valikgrupi mängudes alistas Küpros Gibraltari 3:1, Kreeka – Bosnia ja Hertsegoviina kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Eesti on kuueliikmelises valikgrupis viiendal kohal. Belgia juhib täisedu 12 punktiga, teine on kümne punktiga Kreeka. Bosnia ja Hertsegoviina on neljandana kogunud seitse. Küprosel on sarnaselt Eestiga kolm punkti, kuid parem väravate vahe annab hetkel eelise Küprosele. Gibraltaril pole õnnestunud punktiarvet veel avada.