Eesti koondis kaotas Kreekale 0:2, Marin mängis kaasa

Eesti koondis kaotas esmaspäeva õhtul A. Le Coq Arenal toimunud MM-valikmängus 0:2 Kreekale. Pavel Marin kuulus Eesti koondise algrivistusse ja mängis kogu kohtumise.

Kreeka kapten Vasilis Torosidis viis külalised juhtima juba teise minuti alguses, mil ta nurgalöögist tulnud palli peaga täpselt nurka suunas.

Kuigi Eesti omas arvukalt võimalusi, et seis viigistada, suurendas Kreeka 61. minutil oma eduseisu kaheväravaliseks, mil karistuslöögist oli täpne Kostas Stafylidis.

Eesti lõi täna värava suunas 15 korda – 6 neist läksid raami, neli mööda ning viis sooritust suutsid vastased blokeerida. Kreeklaste vastavad numbrid olid 3, 5 ja 4 (kokku 12). Pallivaldamisprotsent oli eestlaste kasuks 53-47. Samuti oli oli Eesti parem sööduprotsendis (86 vs 75). Eesti tegi 337 täpset söötu, Kreeka söötude koguarv oli 337 (täpsed 254).

Kolme mänguga on Eesti teeninud kolm punkti. Järgmine valikmäng leiab aset 13. novembril võõrsil Belgiaga.