FC Levadia naiskond alistas JK Tallinna Kalevi 3:2

Naiste Meistriliiga XVII voorus sai FC Levadia naiskond võõrsil JK Tallinna Kalevi tulemusega 3:2 ning astus suure sammu pronksmedali suunas.

Võit tuli raskelt. 10. minutil läksid kalevlannad Birgit Ahvena väravast juhtima, 21. minutil Anastasia Dodeltseva viigistas. 39. minutil lõi Kätlin Hein penaltist uuesti Kalevi ette.

Teisel poolajal kallutas FC Levadia naiskond mängu enda kasuks – 52. minutil lõi Vlada Kubassova 2:2 ning esimesel lisaminutil kindlustas Dodeltseva teine tabamus kolm võidupunkti.

Teises nelja tugevama naiskonna turniiri kohtumises alistas Pärnu JK koduväljakul FC Flora 4:0.

Tabelitipp: Pärnu JK 51, FC Flora 42, FC Levadia 28, JK Tallinna Kalev 23.

Kolmapäeval, 21. septembril kell 17:30 kohtub FC Levadia Lillekülas FC Floraga. Pärast seda jääb mängida veel võõrsil Pärnu JK-ga (28.09.) ja Maarjamäel JK Tallinna Kaleviga (01.10.).