FC Levadia pidi Premium Liigas tunnistama Nõmme Kalju paremust

Premium Liiga XXVI voorus pidi FC Levadia Kadriorus tunnistama Nõmme Kalju 2:1 paremust.

FC Levadia pääses küll 16. minutil Kevin Kauberi väravast mängu juhtima, ent lubas poolaja lõpus Ats Purjel ja Artjom Dmitrijevil hoopis vastased eduseisu viia. Teisel poolajal viigini jõuda ei suudetud.

FC Levadia juhtima viinud noor ründaja Kevin Kauber enda värava üle liialt rõõmustada ei saanud. “Ega jah, sel väraval kadus tähtsus ära. Kui meeskond kaotab, ei ole vahet, kas sa lööd või ei löö või mis see seis jääb. Kaotus on kaotus ja meil oli siit kolme punkti kindlasti vaja,” rääkis ründaja.

Peatreener Igor Prins tõdes, et esimese poolajal lõpp otsustas kokkuvõttes mängu saatuse. “Teine värav tuli veel otsa ning teisel poolajal me oma mängurütmi kätte ei saanudki,” lausus Prins. “Meile löödi vilega valus riietusruumi värav, mille järel me ei suutnudki end koguda. Tahet ja teravust jäi puudu,”

Reedel kohtub FC Levadia võõrsil JK Narva Transiga, seejärel siirdutakse koondisepausile.

FC LEVADIA – NÕMME KALJU FC 1:2